Wiemy, że ogrom wyboru modeli drzwi może zrodzić wiele pytań. Dlatego proponujemy bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela, który pomoże w wybraniu idealnego modelu. Nasz konsultant może przyjechać do Twojego mieszkania lub domu. Drzwi powinny być dobrze przemyślanym zakupem, dlatego warto skorzystać z tej opcji. Doradca wykona niezbędne pomiary a także pomoże wybrać model pasujący do wystroju wnętrza.

Naszą misją jest ułatwić Ci życie. Po co samemu szukać drzwi w sklepach? Następnie trzeba przywieść je do domu, wiadomoże wcześniej było trzeba je załadować, a jak brakuje auta to zapłacić za dostawe. Następny krok, to fachowiec który znajdzie termin i nam zamontuje te drzwi. Jest jeszcze jeden problem, skrzydła mierzyliśmy sami więc może się zdażyć że będzie błędnie, przeciez brak nam doświadczenia. (Wiadomo nie u wszystkich;) Ale pamiętajmy że co fachowiec to fachowiec.

Nasi monteży to najlepsi fachowcy na rynku, zdobywali doświadczenie latami. Decydując się na współprace z nami zyskujesz fachowe podejście do montażu oraz gwarancje jakości. Wykonujemy kucie w żelbetonie techniką (nawiercania). Montujemy drzwi na Twoich ościeżnicach, jeżeli chcesz uniknąć bałaganu poprzez demontaż. Podczas prac w domach jednorodzinnych stosujemy technikę ciepłego montażu. Posiadamy w ofercie usługe wywozu starych drzwi, ościeżnic oraz gruzu. 

W usłudze MAJSERDOOR, zajmujemy się naprawa Twoich drzwi. Przykładowo gdy urwię Ci się zawias lub jest potrzeba wymiany zamków, wkładek na nowe. Montaż nowego progu który możesz równiez u nas zakupić. Zamontujemy drzwi zakupione u innego producenta. Specjalizujemy się w montażu tzw. zabudowy starej ościeżnicy. Transportujemy drzwi zakupione przez klienta z sklepu pod adres montazu.


781 427 909


Współpracujemy z:
0
 .